Prekių pardavimas per ebay
Paslaugos

Norite pardavinėti per Ebay?

Prekių pardavimas per ebayĮvairių prekių pardavimas per Ebay yra gana populiarus užsiėmimas. Visi nori prisidėti šiek tiek prie algos, o gal net ir antrą atlyginimą susikurti. Ebay šiuo atveju yra puiki platforma tam padaryti. Tačiau norint greitai pradėti uždirbinėti pinigus, reikės daryti tą ne bet kaip, o tinkamai pasiruošus.

        Dažnas, pradėjęs pardavinėti prekes per Ebay ir turėdamas daug motyvacijos, skuba iškart įkelti kuo daugiau prekių į šią svetainę ir nekantrauja uždirbti pirmuosius eurus. Žinoma, kuo daugiau prekių įkelsi, tuo didesnė tikimybė, kad kažką parduosi. Tačiau tokių motyvuotų ir skubančių žmonių laukia pirma kliūtis  – Ebay limitas. Ebay limitas nusprendžia, kiek prekių jūs galite vienu metu pardavinėti. Dažniausiai tai būna 10 – 20 prekių. Tad kaipgi kiti sugeba įkelti šimtus prekių ir kodėl jūs negalite to padaryti?

        Ebay limitas galioja neilgai, naujiems vartotojams. Šis limitas bus panaikinti vos jums pardavus kelias prekes. Taigi, jei jūsų prekės bus paklausios, niekas netrukdys jums įkelti dar daugiau skelbimų. Tačiau yra kitas, greitesnis būdas padidinti Ebay limitą.

        Jei norite greitai įkelti daug prekių, bet negalite dėl limito, galima kreiptis tiesiai į Ebay administraciją. Galite rašyti elektroniniu paštu, bet galite ir paskambinti. Viskas greičiau bus paskambinus. Tokiu atveju jau mažiau kaip po valandos galite tikėtis padidinto limito ir prekių pardavimas per Ebay sėkmingai tęsis.

        Tačiau ką sakyti, kai paskambinate į Ebay? Dažniausiai tiesiog paaiškinama, kuo žmogus užsiima, ką parduoda ir kodėl nori, kad jo Ebay limitas būtų padidintas. Tai suveikia kone 100 % atvejų ir limitas netrukus padidinamas.

        Jei nenorite skambinėti ir rašinėti, tiesiog teks palaukti. Kaip minėjome, limitas padidėja pardavus kelias prekes. Jei sugebėsite tą padaryti, galėsite netrukus įkelti dar daugiau skelbimų. O ką daryti, kad parduotumėt greičiau?

        Pardavimus pagreitina geras prekės aprašymas. Išsamus, tikslus. Be to, nepamirškite įdėti ir kokybiškų nuotraukų. Dauguma pirkėjų pirmiausia žiūri į nuotraukas ir tik po to į aprašymą, na bet tai labiau priklauso nuo prekės. Šiaip ar taip, jūsų skelbimas bus patrauklus, jei turės kelias kokybiškas nuotraukas, tikslų ir detalų aprašymą ir apskritai atrodys profesionaliai. Pradžia gali būti sunki, tačiau gavę gerų atsiliepimų, pastebėsite, kad pardavimai kyla.