Kad ir kaip sunku tai pripažinti, šiandien didžioji dalis žmonių gyvena nuolatiniame skubėjime. Darbas, susitikimai, hobiai, noras skirti daugiau laiko šeimai ir artimiesiems praktiškai nebepalieka jokios erdvės buičiai. Visgi buitis negali taip paprastai išnykti ar susitvarkyti pati, todėl prie nesibaigiančio darbų sąrašo tenka pridėti ir rūpinimąsi namų tvarka, švara, interjero atnaujinimu ir pan. Kaip sutaupyti laiko ir kuo greičiau išspręsti visus klausimus, susijusius su kasdienine rutina?
Ši problema ypač aktuali sostinės gyventojams, kurie pasiryžę išbandyti viską, kas leistų optimizuoti jų buitį ir ieškoti patogiausių sprendimų. Nors vienos formulės, tarsi ranka nuimsiančios visus įmanomus rūpesčius, nėra, turime idėjų, kaip palengvinti vienos svarbiausių interjero detalių – apšvietimo – paiešką. Šviestuvai Vilnius – kaip nepasiklysti renkantis jų rūšį?
Jokios milžiniškos paslapties šviestuvų pasirinkime nėra. Pagrindinė taisyklė, kuria būtina vadovautis visiems – nepulti bėgti į parduotuvę nepasiruošus ir vietoje analizuoti kiekvieną įmanomą apšvietimo savybę. Tai ne tik užims begalę laiko, bet ir jus išvargins, todėl padidės tikimybė priimti netinkamą sprendimą. Geriausia, jei įsigyti šviestuvo keliausite tvirtai žinodami, kokios rūšies gaminio pageidaujate, ir kokioms jo savybėms teiksite prioritetą.
Jei nemėgstate apsikrauti daiktais ir vertinate minimalizmą, jokiu būdu savo išplanavime nežymėkite įvairių toršerų, sieninių šviestuvų ar sietynų. Jie ne tik nederės prie interjero, bet ir apkraus jį papildomomis detalėmis. Tokiu atveju puikiai tiks kokybiški, tolygiai šviesą paskirstantys lubiniai ir įleidžiami šviestuvai, kurių pilnai pakaks tam, kad puikiai apšviestumėte visus namus. Šių rūšių šviestuvai nekris į akis, sukurs sterilumo įspūdį ir vizualiai padidins erdves, kas itin reikalinga žmonėms, įsikeliantiems į nedidelius, funkcionaliai išplanuotus būstus.
Jei jus domina šviestuvai Vilnius, tačiau esate ne minimalizmo, o klasikos, eklektikos ar Viduržiemio stiliaus šalininkai, galite sau leisti paimprovizuoti. Prie tokio interjero puikiai tiks ir masyvesni pakabinami šviestuvai, sietynai-žvakidės, dekoratyvines sieninės apšvietimo sistemos. Svarbiausia, kad visi skirtingų rūšių šviestuvai turėtų bendrą bruožą – spalvų paletę ir stilių. Jei kambaryje įrengsite šilto medžio imitacijos šviestuvus ir šalia jų įrenginius, pagamintus iš plastiko – tai ne tik atrodys neskoningai, bet ir dirgins akį, kels neigiamas emocijas.