Namai,  Paslaugos

Vandens filtrų remontas: saugokite save ir savo buitį

Reguliarus profilaktinis patikrinimas yra reikalingas visiems buitiniams prietaisams, jeigu norime, kad jie tarnautų kuo ilgiau. Ne išimtis ir vandens filtrai. Vandens filtrų remontas gali sukelti nemažai rūpesčių, todėl nuolatinė jų priežiūra padės to  išvengti. Tačiau jeigu taip nutiko, jog jums, vis tik,  šiandien reikalingas vandens filtrų remontas, nenusiminkite. Tereikia surasti patikimus meistrus ir vėl galėsite džiaugtis švariu ir minkštu vandeniu.

Pradėkime nuo to, jog mūsų sveikata ir namuose buitinių prietaisų ilgaamžiškus didele dalimi priklauso nuo to, kokį vandenį naudojame. Nors Lietuva yra gana turtinga švariais požeminio vandens šaltiniais, daugelyje šalies regionų kyla vienokių ar kitokių vandens švaros problemų. Todėl vandens kietumą, geležies koncentraciją ir cheminę bei mikrobiologinę taršą mažinti padeda įvairūs vandens filtrai. Pasak specialistų, šiais įrenginiais rūpintis reikėtų tikrai atsakingai. Ir  jeigu šiandien reikalingas vandens filtrų remontas, neatidėliokite to, kad vėliau prietaisų remontui ar net keitimui neprireiktų daugiau laiko bei lėšų.

Svarbiausias principas,  rūpinantis vandens valymo sistemų profilaktika – reguliarumas. Sakykim, geriamojo vandens sistemos yra ypatingos tuo, jog joms labai svarbus periodiškas patikrinimas. Jo metu pakeičiami vandens filtrų elementai, patikrinama pačios sistemos veikla, tame tarpe ir transformatoriaus, siurbliuko ar atbulinio osmoso membranos veikla. Profilaktinės apžiūros metu atliekama ir vandens valymo sistemos dezinfekcija.

Dažnai vandens filtrų specialistų klientai užduoda tokius kausimus:

  • Kaip suprasti, kad vandens filtrui reikalinga profilaktinė priežiūra ar remontas? Vandens filtrai pradeda veikti šiek tiek neįprastai – skleidžia keistą garsą, pakinta vandens srovė, vanduo įgauna kitokią spalvą, skonį ar net kvapą. Štai tuomet neabejotinai reikia kreiptis į vandens valymo sistemų meistrus.
  • Kokiems vandens filtrams reikalingas servisas? Nepriklausomai nuo vandens filtrų rūšies, visiems valymo įrenginiams reikalinga profilaktinė priežiūra ir neatidėliotinas remontas sugedus jiems. Jeigu naudojate kasetinius filtrus, tuomet būtina juos reguliariai keisti, jeigu naudojami automatiniai vandens filtrai tuomet prireiks vožtuvų profilaktikos. Osmosiniams vandens filtrams reikalinga nuolatinė jų parametrų priežiūra ir užtikrinimas, kad atbulinio osmoso membrana veiktų idealiai.
  • Kas tekia vandens filtrų remonto paslaugas? Pasitikėkite tais meistrais, kurie turi sukaupę didelę patirtį vandens filtrų serviso ir priežiūros darbų srityse. Tokie specialistai ne tik atliks visus reikalingus vandens filtrų profilaktikos remonto bei profilaktikos darbus, bet ir suteiks reikiamas konsultacijas dėl tinkamo įrenginių eksploatavimo ateityje.