Ne į temą

Kodėl verta turėti Volvo automobilį?

volvo-xc90Švediškos gamybos Volvo automobiliai jau seniai tapo prestižo reikalu. Be abejo, tai nėra vieni iš pigiausių automobilių, tačiau toli gražu nėra taip, kad juos įsigyja tik turtingi ir pinigų neskaičiuojantys žmonės – neseniai atlikta apklausa parodė, kad vidutines pajamas gaunantis europietis dažniausiai būna patenkintas savo Volvo automobiliu ir įvardija kelias priežastis:

  • Volvo automobiliai yra labai saugūs
  • Nereikia dažnai remontuoti
  • Volvo automobiliai turi degalų taupumo rėžimą, todėl nereikia daug mokėti už degalus

Universalumas kiekvienam

Šiuo metu yra populiarūs dinamiški C serijos Volvo automobiliai, tačiau Europos rinkoje jiems menkai nusileidžia prabangieji s60, s70, s80 modeliai. XC serija taip pat turi savo atributą – tai automobiliai, skirti žmonėms, kurie labai mėgsta komfortą. Visgi, jeigu apibendrintume visus šiuolaikinius Volvo automobilius, pastebėtume, kad gamintojai didelį dėmesį skiria funkcionalumui ir saugumui. Pavyzdžiui, automobilio salonas suteikia ne tik estetinį grožį, tačiau taip pat vairuotojus apsaugo nuo kenksmingų medžiagų, kadangi naudojama tik ekologiška tekstilė ir oda. Negana to, Volvo automobiliai yra vieni iš saugiausių alergiškiems žmonėms bei šeimoms su vaikais.

Ką Volvo turi išskirtinio?

Kalbant apie išskirtines šios markės savybes, galima pastebėti erdvų saloną. Net ir pačiuose mažiausiuose Volvo automobiliuose jūs galite jausti erdvę. Dažniausiai, Volvo automobiliai taip pat pasižymi galingais varikliais, tačiau jūs galite pastebėti didelį skirtumą tarp važiavimo Volvo automobiliu ir visais kitais – tai yra važiavimo komfortas. Daugelis patyrusių vairuotojų tą jausmą įvardiją „plaukimu“ – Volvo automobilis suteikia galimybę jausti komfortą tiek važiuojant mažu, tiek dideliu greičiu.

Volvo rūpinasi saugumu

Vienas iš dalykų, dėl kurių ši kompanija labiausiai vertinama – saugumas. Volvo ekspertai yra įkūrę unikalią, iki šiol niekur nematytą saugumo sistemą. Smūgio srovė nepatenka į kabiną, o durys turi specialius stiprintuvus, kurie padeda durims atlaikyti stiprius smūgius iš išorės. Taip pat yra specialios pripučiamos užuolaidos, kurios kartu su oro pagalvėmis sukuria iš tiesų nenugalimą saugumo ir komforto sistemą.

Ar lengva gauti Volvo dalis?

Visgi, visi automobiliai iki vieno reikalauja priežiūros. Perkant automobilį, siūlome iš anksto pasidomėti, ar bus lengva gauti jo dalis – galbūt kažkas pasens, galbūt kažkas suges. Taip jau būna, tai nėra išvengiama su nei vienos markės automobiliu. Galime jus pradžiuginti, kad Volvo dalys yra nesunkiai surandamos.

Galite užsisakyti ir pirkti Volvo dalis iš specialaus Volvo centro, kuris taip pat veikia Lietuvoje. Taip pat Volvo dalys yra pasiekiamos ir autoservisuose bei specialiuose auto dalių centruose, kur galima rasti ir už pigesnę kainą. Mes pabandėme užsisakyti Volvo dalis iš skirtingų vietų ir pastebėjome, kad Volvo dalys pigiausiai kainuoja jas užsisakant internetu, todėl jeigu jums prireiktų, žinokite – internetu Volvo ir daugelio kitų automobilių detalės yra iš tiesų pigesnės.