papildai
Maistas,  Sveikata

Neefektyvios dietos, netinkami papildai arba kodėl nekrinta svoris?

papildai

Lieknas ir stangrus kūnas šiais laikais yra grožio etalonas, kurio visi geidžia. Tad nieko nuostabaus, kad sporto salės tikrai negali skųstis klientų stygiumi, tačiau jei kurį laiką intensyviai sportuojate, griežtai laikotės sveikos mitybos įpročių, tačiau jokių rezultatų nepastebite, gali būti, kad darote kažką ne taip. Štai keletas priežasčių, dėl kurių svoris nekrenta.

Endokrininės problemos

Jokios dietos ir papildai sportui nepadės, jei problema slypi išsibalansavusiuose hormonuose. Jei išties esate sąžiningas prieš save ir slaptomis nepiktnaudžiaujate skanėstais, gali būti, kad jūsų skydliaukė dirba netinkamai. Tad būtinas vizitas pas endokrinologą, kuris ir nustatys problemą. Dažniausiai hormonų pusiausvyrą atstato medikamentiniai preparatai, kuriuos reikia gerti pagal gydytojo instrukcijas.

Kalorijos nelygios kalorijoms

Jei norite, kad svoris pradėtų kristi, turite suvalgyti mažiau kalorijų nei sueikvojate, tačiau reiktų atminti, kad kalorijos, gaunamos iš šokolado ir kalorijos – iš sprandinės kepsnio skiriasi. Organizmas greičiau sueikvos kalorijas gautas iš baltymų ir riebalų, o ne iš angliavandenių. Taip pat reiktų atminti, kad angliavandeniai gali virti riebalais, jei jų neišeikvosite. Tad jokie maisto papildai raumenims ir lieknėjimui jums nepadės, jei nežiūrėsite, ką valgote, kaip valgote ir kiek valgote.

Netinkami papildai

Šiuo metu informacijos apie maisto papildus yra pilnas internetas. Įveskite į paieškos sistemą tokius raktinius žodžius kaip „maisto papildai Kaune“, „papildai sportui Vilnius“, „papildai sportui skelbiu“… ir pamatysite, kokią šūsnį informacijos jums pateiks visagalis internetas. Visgi, asmeniniams treneriams gana didelius pinigus moka ne už gražias akis. Garsūs ir išgirti papildai xxl, universal papildai ir t.t. tinka ne visiems, nes visi esame skirtingi. Treneris, išklausęs jūsų nusiskundimus, atlikęs fizinių duomenų analizę, gali geriausiai patarti, kokie papildai jums labiausiai tiks.

Tiesa, gana išsamią informaciją galite gauti ir iš papildų parduotuvės konsultantų. Jie yra puikiai susipažinę su kiekvienos veikliosios medžiagos specifika, todėl žino ne tik kuo papildai sportui moterims,  ir kuo maisto papildai raumenims skiriasi, bet ir kada juos geriausia naudoti. Galiausiai atminkite, kad maisto papildai sportui pigiau kainuoja internete.

https://www.ponasbicepsas.lt/