Namai,  Ne į temą,  Paslaugos,  Technologijos

Šilumos siurblys: koks yra pats geriausias?

silumos siurblysLietuviškas klimatas skatina ieškoti kuo ekonomiškesnių ir tuo pačiu patogesnių variantų galinčių garantuoti, kad žiemos metu namuose bus šilta ir tuo pačiu turėsite reikalingą kiekį karšto vandens. Patvarūs šilumos siurbliai – vienas geriausių ir dažniausiai pasirenkamų variantų. Jeigu svarstote, kad reikia įsigyti šilumos siurblį – svarbiausia apgalvoti, kokio Jums reikia.

Šilumos siurblio pasirinkimas

Jeigu galvojate, kad patvarūs šilumos siurbliai Jums tikrai geras pasirinkimas, tokiu atveju reikia pagalvoti, koks iš jų visų Jums tiktų labiausiai. Pirmiausia norėtume akcentuoti, kad labai naudinga pasitarti su specialistu, kuris įvertindamas žmogaus individualius poreikius gali pasiūlyti labiausiai tinkamą įrangą.

 • Pagalvokite, ar tikrai šilumos siurblys Jums pats geriausias variantas? Galbūt net namas gali tiksliai nurodyti koks siurblys Jums yra reikalingas.
 • Būtinai apsvarstykite, kas įrengs šilumos siurblį. Mes dažnai kartojame, kad šiuos darbus reikia palikti savo srities specialistams. Tokiu atveju galite būti tikras, kad rezultatas bus toks, kokio tikitės. Juk pajungimas toks pats svarbus kaip ir pasirinkimas.
 • Siurbliai skiriasi savo efektyvumu, tad reikia pagalvoti kaip tiksliai pavyksta suvokti „efektyvumo“ sąvoką ir koks Jums būtų reikalingas.
 • Taip pat naudinga plačiau pasiskaityti apie gamintojus. Nors tiekėjas lemia taip pat labai daug, tačiau būtent gamintojas yra tas veiksnys, kuris gali nulemti pačio siurblio kokybę.

Pirkdami iš patikimų vietų galite būti tikras, kad tikrai gausite kokybišką gaminį, kuris patenkins Jūsų poreikius. Juolab, įrangai turi būti suteikiama garantija, tad jeigu jos nėra – ieškokite kitos vietos, kur galima įsigyti siurblius.

Šilumos siurblių rūšys

Skirtingi rūšių siurbliai skatina plačiau pasidomėti galimybėmis, kad Jūsų pasirinkimas tikrai patenkintų poreikius.

 1. Šilumos šaltinis gali būti ORAS (siūlomi oras – oras ir oras – vanduo šilumos siurbliai).
 2. Šilumos šaltinis gali būti VANDUO (siūlomi vanduo – vanduo šilumos siurbliai).
 3. Šilumos šaltinis gali būti ŽEMĖ (siūlomi žemė – vanduo šilumos siurbliai).

Šilumos siurblio pasirinkimas

Kokybiškų gamintojų siūlomi patvarūs šilumos siurbliai Jums tarnaus ilgai ir sėkmingai. Tačiau siekiant atrasti tokius, kurie patenkintų individualius jūsų poreikius – rekomenduojame apgalvoti tam tikrus kriterijus. Tiesa, paieškos bus paprastesnės su specialistais, tad pasinaudokite galimybe.

 • Įvertinkite efektyvumą. Natūralu, kad kuo namas yra didesnis arba kuo daugiau reikia karšto vandens, tuo ir efektyvesnis siurblys yra reikalingas. Specialistas gali apskaičiuoti ir jums padėti pasirinkti.
 • Būtinai įvertinkite, koki gamintojo pasiūlymas Jums tinka labiausiai. Internete naudinga plačiau pasiskaityti apie gamintojus. Galbūt Jums tai padės apsispręsti.
 • Kaina. Jeigu tiksliai žinosite savo biudžetą – kur kas paprasčiau galėsite nuspręsti, kokio tipo siurblys bus perkamas.
 • Stilius dažniausiai retai kam aktualus veiksnys, tačiau kai kurie žmonės visgi žiūri, kad siurblys derėtų prie namuose kuriamo interjero. Na, bent jau spalvine prasme. Žinoma, tai aktualu tik tokiu atveju, jeigu galvojate, kad siurblys bus matomoje vietoje. Visgi, daugelis žmonių stengiasi jį montuoti rūsyje. Ten, kur dažniausiai ir yra visa reikalinga įranga.

Jeigu Jums reikia paprasto ir pigaus šilumos išgavimo būdo, tokiu atveju šilumos siurbliai Jums tinka labiausiai. Rekomenduojame pasikonsultuoti su specialistu ir pasirinkti tokį, kuris patenkins Jūsų individualius poreikius.