Ne į temą,  Paslaugos

Parduodu dviratį: kaip uždirbti greičiau ir daugiau?

dviracio pardavimasKiekvienas žmogus namuose tikrai rastų daiktų, kurie jam nebėra reikalingi, tačiau išmesti yra gaila. Taip jau yra, kad žmonės yra kaupikai ir jiems dažnai atrodo, kad kuo daugiau daiktų jie turi – tuo laimingesni yra. Tai ne visiška tiesa, kadangi daiktai genda ir apskritai praranda savo funkciją, tad neverta pinigų leisti į paprasčiausius daiktus. Geriausia juos investuoti į atsiminimus. Jeigu namuose turite turto, kuris nebėra naudojamas – nelaikykite jo, o parduokite. Parduodu dviratį tokiu atveju, jeigu su juo nebevažiuoju. O kaip parduoti, kad investicija tikrai būtų gera ir tuo pačiu greita.

Susiraskite geriausią skelbimų portalą

Parduoti dviratį nebus sunku, jeigu susirasite patį geriausią skelbimų portalą, kuriame įdėta informacija labai greitai pasieks žmones, kuriems tai aktualu. Vienas žinomiausių puslapių Lietuvoje, kuris vienija didelę dalį Lietuvos gyventojų – Dedu.lt. tai puslapis, kuriame galima atrasti labai skirtingo pobūdžio informaciją, tačiau tuo pačiu pastaroji suklasifikuota taip, kad paieškos nereikalautų labai daug laiko.

Šiame skelbimus teikiančiame portale galite rasti ne tik patį dviratį, tačiau taip pat ir visas kitas su dviračiui reikalingas dalis. Juk jeigu norite būti saugus vairuotojas – privalote pasirūpinti ir apsaugomis, šviestuvais bei vaikams vežti skirtomis vietomis. Dviratis – eismo dalyvis. Būkite atsakingas ir saugus kelyje.

Kaip aprašyti dviratį, kad jį nupirktų?

Visgi, kad ir kaip norite, kad Jūsų dviratis būdų nupirktas, tačiau svarbiausia yra tai, kad viską darytumėte legaliai, nemeluotumėte ir Jūsų parduodama transporto priemonė tikrai būtų tokia, kokią aprašėte. Mūsų minimame portale suteikiamos galimybės labai plačiai aprašyti parduodamą prekę ir tuo pačiu pridėti kuo daugiau nuotraukų. Kuo tikslesnę informaciją sukelsite – tuo labiau į pirkimą orientuotų klientų sulauksite. Negaiškite nei savo, nei kitų laiko.

  1. Pirmiausia rekomenduojame įkelti kuo daugiau nuotraukų. Fotografuokite dviratį iš visų pusių. Natūralu, kad kuo daugiau foto, tuo didesnė tikimybė, kad žmogui bus paprasčiau nuspręsti, ar šis pasirinkimas jį tenkina. Kaip jau minėjome – negaiškite nei savo, nei kitų laiko.
  2. Būtinai paminėkite visus brokus, kurie tik yra. Net jeigu ir šie tiek nusilupę dažai, kurie neturi nieko bendro su funkcionalumu – vistiek labai svarbu detaliai aprašyti ir paminėti visas smulkmenas.
  3. Labai detaliai aprašykite visas dviračio charakteristikas: kokios jis kompanijos, kokios spalvos, kiek bėgių ir panašiai. Dar geriau – nurodykite nuorodą į originalų gaminį. Tuomet žmogus galės perskaityti charakteristikas, o Jūsų darbas pakomentuoti, kas yra taip, kaip sakoma ir kas jau nebeatlieka funkcijos.

Neužtenka skelbime parašyti „Parduodu dviratį“. Reikia pateikti kur kas daugiau informacijos, kuri gali būti naudinga pirkėjui. Juk jeigu Jums reikėtų tokio daikto – džiaugtumėtės, kad egzistuoja galimybės jį įsigyti.

Ieškantys visada atranda

Jeigu turite laiko – tokiu atveju nusistatykite didesnę sumą, kadangi galėsite leisti žmonėms derėtis. Jeigu skubate – tokiu atveju įvertinkite kitų pateikiamus skelbimus ir nurodykite tokią pinigų sumą, kuri tikrai būtų verta dviračio. Juk svarbiausia, kad galimybės parduoti yra. O ir jos yra labai patogios.